PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172562}

Volkodav: Ostatni z rodu Szarych Psów

Volkodav iz roda Serykh Psov
6,2 4 929
ocen
6,2 10 1 4929
Volkodav: Ostatni z rodu Szarych Psów
powrót do forum filmu Volkodav: Ostatni z rodu Szarych Psów

Film jest niezły, lepszy od niejednej produkcji z cyklu lochów, smoków i mieczy, które są już tak oklepane, że aż boli. Słowiańskie fantasy, całkiem dobre i inne od pozostałych. Poza tym atakowanie Wiedźmina to dowód na wyjątkowa niedojrzałość przygłupiego recenzenta.

ocenił(a) film na 6
Longhos

Popieram, podziwiam tylko powściągliwość w ocenie recenzenta :)

ocenił(a) film na 7
Longhos

Dokładnie. Ale cóż... Może główny recenzent woli Titanica lub coś podobnego :D

ocenił(a) film na 1
Longhos

Niestety - recenzja jest za delikatna. Ten film to gniot, przy którym Wiedźmin jest wręcz perłą kinematografii.

ocenił(a) film na 8
Longhos

Ja mam takie recenzje pod ogonem. Ufam temu co sam widziałem, a było na co popatrzeć. Nie, nie tylko na księżniczkę (jej służka również była całkiem apetyczna). Moje serce podbiła ta akcja z nadrzecznym plemieniem żywiącym się rybami, uwielbiam ten rosyjski humor (Dla zainteresowanych - polecam rosyjski serial - 'Kuchnia na Maxa' - rewelacja! :D ) !!! Tak pięknie pokazano to, że w Europie Wschodniej jesteśmy nieco inni, mamy własną bogatą kulturę, odrębny obyczaj i wspaniałe, dzikie plenery. Ach, kocham ten wschodniosłowiański folklor, pięknie jak w naszym "Wołyniu". Wspaniały motyw z tą rudawką, kostiumy, pięknie zbudowane grody, wzorzyste tkaniny, miejsca święte owiane mgłą tajemnicy. Film ma kilka fabularnych baboli, ale nie psują całości.
Najlepsza zaś muzyka. Kocham ten utwór!!!
https://www.youtube.com/watch?v=DjkC1xoLRAQ

ocenił(a) film na 8
Longhos

Po tylu latach, choć nadal się śmieję z naszego Wiedźmina, to jednak widzę w nim ciekawe założenie fabularne (choć tragiczny był konflikt: oryginał-scenariusz), i nie zaryzykuję stwierdzenia że chyba naprawdę go lubię ;)

ocenił(a) film na 8
Lucas207

Gwoli ścisłości - ja o serialu ;)

Longhos

jak już to Scytyjskie/Sarmackie fantasy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones