PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616063}
8,6 1 140
ocen
8,6 10 1 1140
Original War
powrót do forum gry Original War

Jest to jedna z lepszych gier w jakie grałem- wciągała na maksa;). Pomysł na grę świetny, wykonanie tylko niezłe (każdy kto grał wie, że niektóre misje były zbyt łatwe, inne i to początkowe dość trudne). Ogólnie łezka się w oku kręci;). Jako nastolatek zagrywałem się w to, że aż miło..

ocenił(a) grę na 10
TomasT

Ja co jakis czas wracam z checia do tej gry. Malo jest (w mojej opinii) tak miodnych gier jak OW.

Snajper85AP

Mnie się marzy aby ktoś powrócił do tej gry i zrealizował pomysł twórców Orginal War na współczesnym, najwyższym poziomie, nie zatracając grywalności (która w oryginale jest wręcz kosmiczna). To jednak z tych gier, które mają to coś i powoduję, że trudno się od niej oderwać- po prostu świetna. No a mówi to człowiek, który raczej nie gra..

ocenił(a) grę na 10
TomasT

Zgadzam sie z Toba, ale watpie czy kiedykolwiek powstanie kolejny OW. Ta gra ku mojemu zdziwieniu nie miala duzego sukcesu. Co do samej gry to mi sie najbardziej podoba wspaniale polaczenie strategii i RPG no i oczywiscie sama fabula. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones