PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769946}

Urodzona gwiazda

Rozhdennaya zvezdoy
6,8 119
ocen
6,8 10 1 119
Urodzona gwiazda
powrót do forum serialu Urodzona gwiazda

Opis

ocenił(a) serial na 7

Fabularna biografia Edyty Piechy, światowej sławy rosyjskiej śpiewaczki z polskimi korzeniami.
Akcja serialu dzieje się w Leningradzie i częściowo w Polsce, a główna bohaterka jest Polką. "Urodzona gwiazda" to Klaudia, pochodząca z Polski studentka Uniwersytetu Leningradzkiego. Dziewczyna jest obdarzona pięknym głosem. Pewnego dnia jej śpiew dobiega uszu Pawła Aleksandrowicza. Ten uczeń konserwatorium w Leningradzie ma własny zespół muzyczny, a poza tym prowadzi chór złożony z polskich studentów. Zamierza wziąć udział w studenckim festiwalu w Moskwie, ale nie ma solisty. Paweł z miejsca zakochuje się w głosie Klaudii i proponuje jej występ z jego zespołem. Bohaterka serialu "Urodzona gwiazda" jeszcze nie wie, że właśnie rozpoczyna się jej wielka kariera. Na razie jednak pokonuje nieśmiałość i z trudem daje się namówić na udział w próbach zespołu. Dopiero sukces na moskiewskim festiwalu otwiera przed Klaudią drzwi do świata show-biznesu.

ocenił(a) serial na 7
KrzyWish

z jakiegoś powodu nie mogę wyedytować posta, chciałem dopisać, żeby nie było, ze sobie przywłaszczam, że opis znaleziony w sieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones