PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736231}

Załoga

Ekipazh
6,3 1 639
ocen
6,3 10 1 1639
Załoga
powrót do forum filmu Załoga

Od początku do końca i uważam, że osoba odpowiedzialna za dystrybucję tego dzieła w tv 4 powinna stanąć przed sądem za obrażę inteligencji telewidzów

Dar0962

Ja też dopiero co skończyłem oglądać

ocenił(a) film na 6
Dar0962

Logicznie nijak się to kupy nie trzyma, związek z realnością niewielki, ale ogląda się to całkiem dobrze. Czyż nie o to chodzi w kinie rozrywkowym? ;) Natomiast zafundowano nam zdumiewająco idiotyczny dubbing anglojęzyczny, ze zmianą imion głównych bohaterów włącznie. Efekt jest taki, że nie wisi to już w żadnej rzeczywistości.

ocenił(a) film na 6
elpe13

P.S. Bardzo piękna Agne Grudyte i na pierwszy rzut oka widać, że to nie Rosjanka - specjalnie to się tam nie nagrała, ale może dopiero czeka na swoją karierę?

Dar0962

Dokładnie! Anglojęzyczny dubbing i zmienione nazwiska to kompletna paranoja. Naprawdę wstyd, żeby TV4 nie mógł puścić oryginalnej rosyjskiej wersji. Tak to nawet nie wiadomo, że to film rosyjski.

radko_90

Aaaa bo coś mi nie pasowało jak oni ruszają tymi ustami xD. Trochę śmieszna sytuacja rosyjski film z dubbingiem angielskimi i polskim lektorem xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones