PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736231}

Załoga

Ekipazh
6,3 1 636
ocen
6,3 10 1 1636
Załoga
powrót do forum filmu Załoga

Świetny!

ocenił(a) film na 8

No cóż... Amerykanie mogliby się pouczyć, jak się robi trillery. Daję 8,5!

ocenił(a) film na 1
mp65warka

ten film jest idiotyczny,reżyser zadrwił nim z inteligencji widzów.

Mistrz_walki_wrecz

Raczej idiotyczny to jest twój wpis,bo tak można byłoby napisać o 90% produkcji.Ale widocznie nie rozumiesz-co ma przede wszystkim dostarczać film?-ROZRYWKI!!!

ocenił(a) film na 1
pawelk1504

Nie,film jest idiotyczny,rozumiem schematy ale tutaj powielane są one w tak nachalny sposób że aż oczy bolą.Nieprzekonywująca gra aktorów,przede wszystkim te sztuczne płacze i lamenty które na nikim normalnym nie robią wrażenia.Do tego ckliwa lub dramatyczna muzyka po to aby podkreślić ów dramatyzm sytuacji,która podobnie jak gra aktorska jest sztuczna i mało przekonywująca.

Nie wspomnę o debilizmach z lawą,która niczym wzburzona woda płynie za samolotem,albo zbiornik z wodą który akurat w odpowiednim momencie upada na płonące paliwo i je gasi.

czarę goryczy przelała scena z "przesiadką" pasażerów w locie-takiego debilizmu nie spodziewalem się po tej produkcji bo przyznam szczerze że kilka rosyjskich filmów ostatnio widzialem i były nawet ok.

Rozrywka?,ok ale idąc tym tropem to gnioty pokroju Sharkando tez jej dostarczają nie?,nie tłumacz mi co rozumiem a czego nie ok?.



Mistrz_walki_wrecz

Człowieku o czym ty piszesz???
-"ckliwa lub dramatyczna muzyka po to aby podkreślić ów dramatyzm sytuacji"
Muzyka powinna być odpowiednia do sytuacji ekranowej,ale chyba o tym wiesz?Jest to film katastroficzny,to niby jaka miała być-radosna i skoczna??? Poza tym jeśli zwróciłeś uwagę na muzykę,to człowiek,który ją komponował spełnilł swoje zadanie bardzo dobrze.
-"Nieprzekonywująca gra aktorów"-przestań pitolić głupoty,bo jak na rosyjską produkcję to główni bohaterowie grają bardzo przekonywująco.
-"Nie wspomnę o debilizmach z lawą..."
Napisałeś tak,jabyś widział w życiu pierwszy raz film katastroficzny,gdyż głównym elementem w tym gatunku są sceny -"w odpowiednim momencie"
-"przesiadką"
Tu się zgodzę,bo za to film dostał ode mnie tylko 8.
-"gnioty pokroju Sharkando"
Jeśli takie filmy dostarczają ci rozrywki na odpowiednim poziomie to gratuluję.
-,,film jest idiotyczny''
Tak,jak napisałem wcześniej,tak po przeczytaniu kolejnego twojego wpisu utwierdziłeś mnie w przekonaniu,że idiotycznie to ty myślisz.
-"rozumiem schematy ale tutaj powielane są one w tak nachalny sposób że aż oczy bolą"
Możesz mi podać tytuł filmu katastroficzny z ostatnich lat,a który nie jest nakręcony wg. "powielanych schematów"???
Ogólnie to sorry,ale gó*** znasz się,a nie na rozrywce zwanej kinem.
Mówi i będzie o tym mówić średnia tej produkcji i nie tylko na tym portalu.NORMALNY(ty nim nie jesteś na pewno) kinoman będzie potrafił docenić,że dostał sprawnie zrealizowany film katastroficzny kina EUROPEJSKIEGO,który pokazuje,że jeśli ma się wizję,to można taki film nakręcić nie tylko w Hollywood
Ale ty tego nie zrozumiesz.Na tym kończę i nie sil się na swoje "mundrości" rodem z TROLLOWNI,bo skończyłem z tobą jakąkolwiek konwersację.Amen

ocenił(a) film na 1
pawelk1504

Nie umiesz napisac posta żeby nie obrażąć kogoś kto ma odmienne zdanie od twojego?-cymbale.

Film jest jedną wielką i nędzną podróbką kina katastroficznego,tu wszystko zawodzi od muzyki,gry aktorskiej postaci drugo i trzecio planowych po elementarne zasady logiki które ą tu łamane jedna za drugą.

Samo to gdy samolot stracił paliwo i wraz z nim wyłącza się cała elektronika jest bzdurą do kwadratu.Nie mam zamiaru wypisywac tu reszty bzdet bo do twojego małego mózgui tak nie dotrze a mnie klawiatury szkoda-Amen.

ocenił(a) film na 8
Mistrz_walki_wrecz

Mistrz_walki_wrecz - przecież ciebie to nie dotyczy, to dlaczego się udzielasz, dlaczego tak się "bulwersujesz"?!

ocenił(a) film na 1
mp65warka

nie bulwersuję tylko wyrażam opinię.

mp65warka

Daruj Sobie dyskusję z tym śmiesznym typem,bo jak widać nie ma ona żadnego sensu.

ocenił(a) film na 8
pawelk1504

No a co ja zrobiłem?! Dyskusja z nim to jak granie w szachy z gołębiem: Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej... Za to ty nie słuchasz swojej rady odnośnie do dyskusji z tym "elokwentnym erudytą"...

mp65warka

Z gołębia się uśmiałem,a ja już skończyłem,bo myślałem,że ma taki rozgardiasz tylko na głowię,ale widzę,że pod kopułą jest jeszcze gorzej...

Mistrz_walki_wrecz

"Mistrz_walki_wrecz" i wszystko jasne :-) Niedowartościowany z wielkim "ego". 'Cymbale', to jest wyrażanie opinii ?

ocenił(a) film na 9
mp65warka

Popieram, ja dałam 9. Dawno mnie film nie trzymał w takim napięciu. Można się do wielu rzeczy przyczepić, ale trzeba przyznać że film może się podobać

ocenił(a) film na 6
mp65warka

Amerykanie nie muszą się uczyć jak robić trillery bo mają na swoim koncie całkiem sporo dobrych a ty oczywiście w zakompleksiony sposób musiałeś "dowalić" amerykanom, bo przecież inaczej nie da się ocenić tego filmu, co nie?

ocenił(a) film na 3
drammo

a ta scena jak załoga w locie próbuje wypchnąć drzwi! Bezcenna! (dla niezorientowanych, w tym dzielnego rosyjskiego pilota, drzwi otwiera się do wewnątrz). Arcydzieło...

ocenił(a) film na 6
mp65warka

zwłaszcza w gatunku S-F bo do takich można zaliczyć ten film ;)

mp65warka

Jedno jest tylko wkurzające - nie w filmie, ale w opisie. "Zdjęcia do filmu kręcono w Moskwie oraz na Krymie (Rosja)." Czy trzeba przypominać, że Krym leży w Ukrainie, a przez Rosję jest okupowany? Jak można wypisywać także bzdury?!

mak65

Poprawka: ten bzurny tekst pochodzi z Ciekawostek, nie z opisu.

ocenił(a) film na 9
mp65warka

Raczej katastroficzne kino.Super kolejny,rosyjski film trzymający w napięciu do samych napisów końcowych.Amerykańce mogliby się od nich uczyć jak się robi solidne filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones