PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10036064}

Udręka miłości

Stranizza d'amuri
7,1 610
ocen
7,1 10 1 610
Udręka miłości
powrót do forum filmu Udręka miłości

Chodzi mi konkretnie o miasteczko, w którym mieszkał Gianni i miasteczko Nina. Btw czy ktoś z was wie, gdzie w Giarre jest tablica upamiętniająca Giorgia i Toniego? Ponoć takowa istnieje, ale nie mogę jej znaleźć nigdzie na internecie

ocenił(a) film na 7
july96

https://www.siciliapreziosa.it/cinema-e-tv/stranizza-d-amuri-trama-dove-e-stato- girato-il-film/#:~:text=Il%20film%20Stranizza%20d%E2%80%99Amuri%20%C3%A8%20stato %20girato%20in,borghi%20di%20Ferla%20e%20Buscemi%20sempre%20nel%20siracusano.

ocenił(a) film na 7
tade

Noto,Marzamemi,Pachino,Priolo,Ferla i Buscemi

ocenił(a) film na 7
tade

Palazzolo Acreide lub Melili-koscioly sw.Sebastiana

ocenił(a) film na 7
july96

Tablica jest przed biblioteka miejska w Giarre

ocenił(a) film na 7
tade

Dziękuję bardzo za odpowiedzi :)

ocenił(a) film na 7
july96

ciekawe czemu nie nagrali żadnej sceny w Giarre

ocenił(a) film na 7
july96

Prosze zerknac na Instagramy obu aktorow lub instagram.filmu,moze tam bedzie odpowiedź.

ocenił(a) film na 7
tade

niestety nie znalazłam instagramu filmu, może go nie ma, a może ja po prostu nie umiem szukać. Na instagramach aktorów również nie znalazłam żadnej informacji. Będę szukać dalej

ocenił(a) film na 7
july96

Wpisujesz w lupke insta tytul filmu po wlosku i wychodzą obrazki i filmiki.

tade

Epitafium na tablicy brzmi : Pamięci Giorgio Agatino Giammony i Toni Galatoli, barbarzyńsko zamordowanych 17 października 1980 r., a 31 października odnalezionych razem w objęciach, całe Giarre, pamiętając o tej miłości, która nie odważyła się wymówić jej imienia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones