PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229126}

Strzelec wyborowy

Voroshilovskiy strelok
7,9 696
ocen
7,9 10 1 696
Strzelec wyborowy
powrót do forum filmu Strzelec wyborowy

Trzej bogaci gówniarze gwałcą tytułowemu bohaterowi wnuczkę.
Facet mimo iż zdesperowany początkowo porusza niebo i ziemię by sprawiedliwości stało się zadość na drodze prawnej.
Niestety skazany jest na niepowodzenie, gdyż jeden z gwałcicieli ma szczęście być synem pułkownika Milicji.
Więc dziadzia kupuje sobie wspaniałą zabawkę a mianowicie karabin wyborowy Dragunowa z tłumiczkiem...

Świetnie ukazany klimat Rosji po transformacji ustrojowej gdzie rządzi pieniądz, skorumpowana władza i wszechobecny nepotyzm...
Coś jak Kaczystan XXI wieku.

Bardzo dobra i przedostatnia już rola uznanego Michaiła Uljanowa i piękna Ania Sinjakina.
SERDECZNIE POLECAM !

ocenił(a) film na 8
MACHO_3

szkoda że kochana tiwi nie uznaje europejskiego kina,na okrągło holyłódzka szmira jeszcze szatkowana reklamami
Film świetny i godny polecenia!

ocenił(a) film na 9
dorota70760

O rany ja ten film oglądałem pale lat temu w polskim TV nie pamiętam czy to byłą 1 czy 2 ale film bardzo mi się podobał, zapadła mi scena jak dziadzio wysadził bmw a gapie mówił o minie:}, czy motyw z odstrzelonym "genitaliami" hehe, albo jak dziadzio kupował karabin i targował się z handlarzami :D Film warto zobaczyć bo chwilami przypomina nasz polską rzeczywistość.

ocenił(a) film na 8
przemek_klaja

Też widziałem w polskim TV.
Film z realistycznym klimatem, w przeciwieństwie do produkcji z Hollywood.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones