PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118694}

Beema

Bumer
7,2 3 217
ocen
7,2 10 1 3217
Beema
powrót do forum filmu Beema

Naprawdę dobry

ocenił(a) film na 10

Wspaniały film... czasem magiczny, niedzisiejszy(sceny ze wsi), a czasem aż nazbyt prawdziwy... rozpisałbym się bardziej, ale wolę nie opisywać fabuły, bo znać ją przed obejrzeniem to wielka strata... film spokojnie zasługuje na 9/10, a ja dałem 10, żeby podwyższyć średnią. szkoda, że takie kino nie jest popularne... bo każdy kto widzi, że z Rosji, to uznaje, że kicha, a jak mi doświadczenie mówi, to nic bardziej mylnego... Dołujący, bardzo dobry film. Dobry jak i duża część rosyjskiej Kinematografii. Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 8
page_up

tak to już jest iż przeciętny telewizyjny pożeracz papki błazeńsko-rozrywkowej, film z etykietka Rosja i nie tylko.. szufladkuje z Góry jako bee i do śmietnika

problem istnieje nie od dzisiaj i jest spowodowany głownie niesprawiedliwymi stereotypami panującymi u nas w Polsce

nie ma sensu pisać jak złe jest owe podejście, ale niech sobie tak będzie, nikt nikogo nie ma zamiaru tu przekonywać do swych racji (przynajmniej ja)

co do filmu, podzielam twe zdanie, na mnie również film zrobił spore wrażenie

ocenił(a) film na 10
sah

takie niby nic, niby niepoważnie, a to tylko pozory... wspaniały pomysł, bo bez pompatyczności przekazuje się wiele. no Cudo. apropos wie ktoś może gdzie soundtrack jakiś jest? bo piękna była ta muzyka akordeonowa...

ocenił(a) film na 10
page_up

Wiem, że kupę lat minęło, ale ku potomności, ten utwór na akordeon to Leningrad - Nikago nie żalko

użytkownik usunięty
page_up

Ja takze polecam, chociaz koncowka pozostawia we mnie lekki niedosyt...

ocenił(a) film na 10

http://www.mp3sparks.com/r2/Bumer/Soundtrack/group_12892/album_500/mcatalog.shtm l?albref=-1

znalazłem soundtrack :-)

ocenił(a) film na 8

A widzieliście w końcowej scenie (jak autobus odjeżdżał) słup wysokiego napięcia bez kabli? Rosyjska rzeczywistość czy błąd w filmie?

page_up

heh, juz pare dobrych rosyjskich filmów widziałem i wszystkie przypadkiem w tv tak jak wczoraj beeme. Najbardziej lubie to ich jedyne w swoim rodzaju podejście do agresji, potrafią póścić w trakcie ostrej sceny wesołą muzyczke. Jeśli ktos znajdzie OST to dajcie znać.

piter_32

ed2k://|file|Bumer.Soundtrack.li0n.by.Psycho.-.Music.rus.rar|100306058|75DDC2C78 C31C6CED6E6E9E10CBD3FCD|/

ocenił(a) film na 9
page_up

Super film, obejrzałem go przez przypadek i było warto. Polecam!

page_up

Ostatnio oglądałam "Kryptonim gwiazda" i po tamtym filmie czekałam na kolejny rosyjski. I trafił sie kryminał... Film na prawdę świetny - inny niż to "kino akcji made in USA" - o ciekawej tematyce, zabawnych tekstach i scenach (na stacji benzynowej). Mam nadzieje, że telewizja publiczna zacznie dawać WIĘCEJ KINA EUROPEJSKIEGO, szczególnie filmów włoskich, brytyjskich, francuskich i rosyjskich oczywiście.

ocenił(a) film na 10
magdalena16175

też mam taką nadzieję, bo samo USA leci ciągle w telewizji, a europejskie kino jest, moim zdaniem równie dobre jak i amerykańskie. tyle, że amerykańskie już się zdążyło znudzić...

ocenił(a) film na 9
page_up

tak tak tak
a ja mam dzwonek na komórke który był motywem przewodnim w filmie - ten dżwięk który tak często słyszeliśmy bo nie mogli odebrać tej cieszczęsnej komórki

ocenił(a) film na 6
page_up

Nazbyt prawdziwy ? Proszę Cię. Dla mnie to była raczej komedia kryminalna.Dialogi i zachowania aktorów strasznie sztuczne.Dam 6,tylko ze wzgledu na widoki brudnej Rosji,które lubię.

P.S.
Obejrzyj sobie trylgię "Pusher",to może zrozumiesz o co mi chodzi :)

page_up

wypraszam sobie "każdy kto widzi, że z Rosji, to uznaje, że kicha" uwielbiam ruskie filmy za ich bezpretensjonalny naturalizm

ocenił(a) film na 8
page_up

Dokładnie. Co z Rosji (Azji) to kicha, a zdarzają się naprawdę dobre filmy.
9 kompania, wojna w Afganistanie,
Straż nocna i Straż dzienna, fantastyka o wampirach,
Brat,
można dalej wymieniać, szukać.
Kto chce, ten znajdzie, kto zachwyca się Hoolywodem i Vegą, niech nie szuka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones